Czy widzieli Państwo dźwięk?

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego Muzeum Teatru Polskiego Radia, gdzie od 25 listopada 2019 r. będą Państwo mieli okazję zobaczyć wystawę pt. „Sonus ex Machina”. Jest to jedyna w Polsce interaktywna wystawa barokowych maszyn służących do wytwarzania efektów dźwiękowych. Na wystawie prezentujemy maszyny do wytwarzania efektów: wiatru, deszczu, grzmotów, gradu, itp. Każdy z odwiedzających będzie mógł wcielić się w rolę specjalisty od efektów dźwiękowych i własnoręcznie spróbować wydobyć dźwięki z prezentowanych maszyn.

Czy mają Państwo wolną godzinę?

Jeśli tak, oferujemy Państwu wyjątkową możliwość nagrania własnego mikrosłuchowiska z wykorzystaniem maszyn wchodzących w skład wystawy „Sonus ex Machina” na podstawie przygotowanych scenariuszy. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkową płytę ze zrealizowanym nagraniem. Wielkość grupy – od 3 do 7 osób. Cena obejmująca nagranie oraz zwiedzanie wystawy „Sonus ex Machina” i studia nagrań wynosi 300 zł.

W miesiącach maj – czerwiec wystawa czynna jest codziennie w godzinach 8:30-16:00, a w miesiącach listopad – kwiecień po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej pod nr tel:

15 879 36 54

lub

531 828 040

Bilety w cenie 10 zł (normalny) oraz 8 zł (ulgowy) do zakupienia w kasie Muzeum Teatru Polskiego Radia, przy ul. Zamkowej 24b/1 w Baranowie Sandomierskim.